KONST / Litografier / Serigrafi 10717216
nr 1071 7216
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Serigrafi, Peter Freudenthal (f. 1938), 1984, ej numrerad, motivet: 26x24
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:13:12
28/11 15:00:27
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal